Sunday 9th October
M.A. Sherwood 0-3 Holy Trinity
Nottm Legends 3-2 Fanzines Utd 'A'
Poets Young Boys 3-2 Hucknall Town
Sherwood Colliery 1-2 RHP Newark
Bilborough Town 3-3 Amari’s Universe
Lowdham Taros 1-3 Shire Athletic
QA FC 2-3 Phoenix Top Spot
Vale FC 1-0 Rockhill Imperial
Fox & Crown 4-1 Rempstone FC
Phoenix Top Spot ‘A’ 0-6 The Nabb Inn
Plough & Harrow 2-3 Black Star
Six United 9-0 Eastwood & Kimberley
Trowsers FC 6-0 Bulwell City
AFC Mapperley 3-1 Eagles Corner
Castle FC 4-0 Rushcliffe FC
Phoenix Top Spot Res 1-5 Red Dogs
Rushford Park RS 0-1 Aspley FC
Stratford Haven 6-1 Legion FC
Central FC 4-1 Stratford Haven Res
Mapperley Utd (twelve) 12-2 Park Tavern
NG Vikings 5-4 Wollaton Hall & Bramcote
Radcliffe Olympic 2-3 Lenton Villa
South Notts AFC Res 3-3 Caught & Bowled
Arnold Town ‘A’ H-W Vilby Vapours
Mapperley Reds 2-2 Victoria Tavern
Midlands FC 1-8 5th Side Utd
Newstead Abbey 2-3Arnold Athletic
St. Ann's & Sneinton 0-1 Melbourne PR
Keyworth Utd 3-2 Southwell City
Mickleover Country Park 5-1 Notts Police
Selston FC 4-2 FC Cavaliers
South Notts AFC 1-3 Hucknall Plough
Brighouse Town 0-1 Derby County
Burnley FC 1-1 Nottm Forest
Leeds Utd Res 3-0 Nottm Forest Res
Arnold Eagles 0-3 Chesterfield LFC
Oughtibridge WM 1-3 Notts County
Rotherham Utd 2-3 Mansfield Town
Ilkeston Town 1-1 West Bridgford Colts
Mansfield HM 1-2 Dronfield Town
Nottm Trent Uni 4-1 Asfordby Amateurs
Notts County Devp 2-1 Sherwood FC Women
SJR of Worksop 1-3 Gainsborough Trinity
Kettering Town 4-0 Loughbro Foxes Vixens
Keyworth Utd 3-2 Nottm Trent Uni
Mansfield Town Devp 6-3 Radcliffe Olympic
Retford FC 4-2 Teversal LFC
Uni of Nottm 1-3 Arnold Eagles Flyers
Bingham Town 0-2 Lowdham Colts
Cotgrave LFC 2-1 Meden Vale Colts
Gedling Southbank 1st 3-3 Newark Town
West Bridgford Colts Devp 1-2 Woodhouse Colts
Saturday 8th October
Linby CW 1-2 AFC Warriors Saxons
17) Loughbro Dynamo 1-2 Worksop Town
18) Coalville Town v4-1 Ilkeston Town
24) Belper Town 1-1 St. Ives Town (h/w 4-2 on pens)
27) Matlock Town 3-0 Sutton Coldfield Town
28) Stowmarket Town 1-1 Mickleover FC (h/w 3-0 on pens)
29) Basford Utd 1-1 Harborough Town (h/w 5-3 on pens)
Eastleigh FC 2-1 Chesterfield FC
Woking FC 2-3 Notts County
Leamington FC 1-2 Alfreton Town
Spennymoor Town 0-1 Buxton FC
Grantham Town 1-1 Stockton Town
Long Eaton Utd 1-1 Consett FC
Shildon FC 0-4 Carlton Town
Corby Town 0-0 Shepshed Dynamo
Gresley Rovers 1-2 St. Neots Town
Clifton AW 1-0 Bourne Town
Cogenhoe Utd 4-0 Rainworth MW
Coventry Utd 4-0 Belper Utd
Deeping Rangers 2-2 Newark Town (h/w 10-9 on pens)
Gedling MW 1-2 Easington Sports
Holwell Sports 0-4 Sleaford Town
Newport Pagnell Town 4-1 Eastwood CFC
Quorn AFC 4-1 Milton Keynes Irish
Saffron Dynamo 0-3 Selston FC
St. Andrews 0-6 AFC Mansfield
Heanor Town 0-3 Kimberley MW
Leics Nirvana 1-2 Melton Town
Newark & Sher Utd 2-2 Loughbro Students
Sherwood Colliery 0-1 Boston Town
Aylestone Park 1-2 Radford FC
Barrow Town 0-3 Clipstone FC
Dunkirk FC 8-0 Blidworth Welfare
Hucknall Town 6-1 Kirby Muxloe
West Bridgford 2-3 Grantham Town Acad
Campion FC 8-1 Ollerton Town
Retford FC 1-0 Parkgate FC
Staveley MW 0-1 Harrogate Railway Ath
Swallownest FC 3-2 Shirebrook Town
Worksop Town Res 0-1 Holmbridge FC
Bakewell Town 2-3 Retford Utd
Dearne & District 9-0 Staveley MW Res
Arnold Town 1-1 Ashland Rovers
Derby Singh Bros 2-1 Linby CW
Graham Street Prims 0-1 Mansfield HM
Holbrook St. Michaels 0-1 Mickleover RBL
Mickleover FC Res 1-1 Teversal FC
South Normanton Ath 1-2 Nottingham FC
Wirksworth Ivanhoe 3-4 Clay Cross Town
Ashland Rovers Res 5-6 Teversal FC Res
Clipstone FC Res 0-3 Woodhouse Colts
Linby CW Res 1-9 AFC Normanton
Mansfield HM Res 1-3 RHP Newark
Doncaster Elite 4-2 Retford FC Devp
Sheffield FC Devp 4-4 Harworth Colliery Res
Castle Donington 0-3 Holbrook Angels
Kilburn FC 4-0 Rowsley '86
Little Eaton 1-3 Melbourne Dynamo
Mayfield FC 1-3 Heanor Town Res
Mickleover RBL Res 8-3 Belper Utd Res
Ravenshead FC 2-2 Cotgrave FC (a/w 3-5 on pens)
Radford FC Res 1-1 Wollaton FC Res (h/w 3-1 on pens)
Borrowash Victoria 0-3 AFC Dunkirk
FC Sez 2-2 AFC Top Valley
Keyworth Utd 5-2 Awsworth Villa
Radcliffe Olympic 4-3 Basford Utd CFC
Sandiacre Town 4-4 Woodthorpe PR
Stapleford Town 4-0 Aslockton & Orston
Wollaton FC 1-4 Clifton AW FCB
Beeston FC 4-2 Bestwood Colliery
Beeston OBA 1-2 Meden Vale Colts
FC Cavaliers 1-5 Stapleford Town Res
Kimberley MW Res 4-2 Bingham Town
Kirton Brickworks 2-0 Bilborough Town
PMG FC Elite A-A FC Geordie
Ruddington Village 4-1 AC Utd
AJ Sports 2-3 Shirebrook Soldiers
Calverton MW A-A South Notts AFC
FC Mansfield 2-1 Pythian FC
Fernwood Foxes 1-0 FC Pelican
Keyworth Utd Res 4-1 Bull Farm Utd
Rushcliffe FC 2-4 Phoenix Top Spot
West Bridgford Colts III 1-0 Greyfriars FC
AFC Bull Farm 6-1 Wollaton FC Devp
Eastwood & Kimberley 0-1 Ravenshead Reds
Phoenix Inham 2-3 Carlton Tn Lions Blue
Southwell City Devp A-A PMG FC Res
The Rossoneri 6-5 Cotgrave FC Res
Basford Utd CFC U21 (eleven) 11-2 Beeston FC Res
Bingham Town Devp 5-2 Meden Vale Colts Devp